İz Peşinde izle 2010

Yıl 1870 dir. Amerika büyük bir savaştan henüz çıkmış ve yorgun düşmüştür. Tüm bölgelerinde halen anarşizmin hakim olması nedeni ile huzur henüz sağlanamamıştır. Tüm bu karmaşanın ortasında yaşanan olayda babası acımasızca katledilmiş Mattie Ross, kendi adaletini sağlamak için yollara düşüyor. 14 yaşındaki koca yürekli adam, izinsiz olarak babasını öldürdüğüne inandığı adamın peşinden kızıl dereli topraklarına girerek iz sürmeye başlıyor.

Cennetteki İnci izle

Fotoğrafçılık ve yazarlık konusunda uzman olan genç kadın, Fiji’de kaybolan izcileri bulmak için yola koyuluyor. Fiji ye iner inmez buranın eşsiz doğal güzelliklerinden çok etkilenen kadın, bir yandan izcileri bulmak diğer yandan ise doğa harikası olan yerin anatomisini resmetmek ister.

Uçuş Ekibi – The Crew izle Türkçe Dublaj

Deli dolu genç bir pilot, emre itaatsizlikten dolayı hava kuvvetlerinden atılıyor. Sivil havayolu şirketinde 2. pilot olarak işe başlayan adam agresif ve sinirli yapısı sebebi ile ekip arkadaşları ile anlaşamaz. Sıradan bir uçuş sırasında üzerinden geçtikleri adada volkanik patlama olduğu haberi kendilerine ulaşır ve rotalarını bu adaya çevirerek kurtarma operasyonu yapmaları istenir. Birbirinden kopuk olan ekip bu görevi üstesinden gelebilecek midir?

Süpermenler Hükümdarlığı izle 2019

Superman ölmüştür. Sonrasında hakim olan kaos ortamında fazlaca kahramanlar ortaya çıkmaya başlamış ve hepsi de onun halefi olduğunu iddia etmeye başlamıştır. Bakalım 2019 yılının ilk süperman filminde gerçek nasıl ortaya çıkacak.

İntikam – Revenger izle 2019

Ülkesi Singapur için çözülmesi olanaksız dosyaları çözmüş ve onu ile hizmet etmiş eski dedektif emekli olmuştur. Daha mütevazi bir yaşama kendini adayan adam eve döndüğünde tüm ailesinin katledildiğini görüyor. Bu olay karşısında çılgına dönen adam, ailesine bunu yapanlardan intikam almak için harekete geçiyor. Olayın ardındaki kişileri az çok tahmin eden adam, yüksek korunaklı adada bulunan hedeflerine ulaşmak için önüne çıkan her şeyi yok edecektir.

Dul Kadınlar – Widows izle 2018

45 Milyon dolarlık bütçesi ile 16 Kasım’da ülkemizde vizyona giren Dul Kadınlar adlı film, yıldızlar ile süslü oyuncuların üstün performanslarını izleyeceğimiz bir yapımdır. Konusuna gelecek olursak, Dört kadın ve hepsinin ortak noktası dul olmalarıdır. Olaylar bununla da sınırlı değildir. Ölen eşleri suça bulaşmış ve oldukça kabarık borçları kadınlarına bırakmıştır. Borç batağındaki kadınlar bu parayı denkleştirmek için ortaklaşa bir soygun planı yaparlar ve bunun için harekete geçerler. Tıkır Tıkır işleyen plan ortaya çıkan esrarengiz bir adam tarafından bozulur. Steve McQueen İmzalı film, sinema çekimi olarak sitemizde yer almaktadır.

Bohemian Rhapsody izle 2018 HD

Müzikal türdeki film yıla damga vuran yapımlar arasında yer alıyor. Dönemin en popüler müzik guruplarından olan Queen, baş solisti tarafından ihanete uğrayınca tatlı sert bir savaş başlar. Bu savaşın galibi kuşkusuz Mercury olacaktır. Buna sebep olarak yaşam tarzı ve verdiği haklı mücadelesi halk tarafından ödüllendiriliyor ve dünyanın en saygın müzik adamı haline dönüştürüyor.

Begin Again – Yeniden Başlamak izle Türkçe dublaj

Gretta, hayalleri olan idealist bir kadındır. Hep hayalini kurduğu New York’a taşınır ve düzen kurmaya çalışır. Tam bu sırada sevgilisi tarafından terk edilen Gretta, kendini koca şehirde kaybolmuş olarak bulur. Yapa yalnız kaldıktan sonra ne yapacağını bilemeyen genç kadın, tesadüfen tanıştığı yapımcı ile sıcak bir ilişki kurar ve hayatı yeniden düzene girmeye başlar.

Tatlı Bela 2018 izle yerli film

Bana değmeyen yılan bin yaşasın mantığı ile sıradan hayat yaşayan üç arkadaş Arda, Erdem ve Fırat, kapılarının önüne bırakılan ve adını Ela koydukları bebek sebebi ile durağan giden hayatları bir anda hareketlenir. Bir yandan normal hayatlarına devam ederken, diğer yandan bebeğin annesini bulmak için çalışma yürüten üç kafadar, hayatlarında ilk defa sorumluluk almış ve bunun bilinci ile hayatlarına şekil vermeye başlamıştır. Kısa süre sonra bebeğin hayatlarına renk kattığını ve onu gerçek anlamda sahiplenme duygusunu yaşamaya başlayan kahramanlarımız, bebeğin gerçek ailesinin ortaya çıkması ile hüsrana uğrarlar.

Velayet izle 2017 Türkçe dublaj

Velayet, Miriam’ın boşandığı kocası Antoine Besson arasında geçen dramatik hikayeyi merkezine alıyor. Antonie, yakışıklı ve çalıştığı iş yerinde saygı duyulan bir adamdır. Boşandığı karısı ve oğlu ise onu her kesten çok farkı görmektedir. Adama oğlunun velayetini almak için takındığı saygın kimliği ile olayı farklı boyutlara taşırken, karısı ve oğlu tam aksini iddia etmektedir. Mahkeme gerçeği ortaya çıkartmak için sıra dışı bir hamle yapacak ve çocuğun velayeti annede kalacaktır.